Baumit

Idejas ar nākotni.

MŪSU VĪZIJA

„Mēs vēlamies, lai visi cilvēki dzīvotu skaisti, veselīgi un taupītu enerģiju.“

Veselīga un skaista dzīves telpa un taupīga enerģijas izmantošana uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Mūsu četras sienas piedāvā aizsardzību mūsu ģimenēm. Šeit mēs atpūšamies un uzņemam spēku ikdienas izaicinājumiem.

 MŪSU VĪZIJA
 MŪSU FILOZOFIJA

MŪSU FILOZOFIJA

Kvalitātes vadība un apkārtējās vides aizsardzība jau daudzus gadu desmitus ir stabila abu dibinātājuzņēmumu koncepcija, un to konsekventi ievēro visos Baumit uzņēmumos.
Mūsu uzņēmējdarbības vadības pamatā ir ekonomiski un ekoloģiski mērķi. Baumit galvenie uzdevumi ir uz nākotni vērsta ilgtspējīga resursu taupība, enerģijas un emisijas samazināšana, kā arī izejvielu un degvielas izmantošanas optimizācija.

KVALITĀTE


„Pāri visam- kompetence celtniecībā, moderni, kvalitatīvi un augstvērtīgi produkti, dinamiskas, inovatīvas firmas un uz nākotni orientēts mārketings!”

Friedrich Schmid & Dieter Kern 1988

Plašs kvalitātes sortiments, uzticami piegādes termiņi un nozīmīgs zīmols garantē tirdzniecībai apmierinātus klientus un nodrošina panākumus uzņēmējdarbībā. 

 KVALITĀTE
 IZPĒTE UN ATTĪSTĪBA 

IZPĒTE UN ATTĪSTĪBA 

Uzņēmuma centrā ir mūsu izpētes un attīstības nodaļa. Tā ir vieta, kurā tiek attīstītas un sagatavotas tirgum idejas ar nākotni. To dara mūsu izpētes un attīstības nodaļa, kas vienlaikus strādā arī pie produktu attīstības.

ATBILDĪBA


Labi pārdomāta rīcība ar dabas resursiem vienmēr ir mūsu ražošanas procesa pamatā.  Dabas aizsardzība jau vairākus gadu desmitus stabili raksturo Baumit koncepciju.
Baumit galvenais mērķis ir attīstīt jaunas koncepcijas un idejas, ar kurām mūsu produkti spētu samazināt izmešu emisiju un energoresursu patēriņu, piemēram, Baumit siltumizolācijas sistēmas.

 ATBILDĪBA
 ATRAŠANĀS VIETAS LATVIJĀ

ATRAŠANĀS VIETAS LATVIJĀ

Birojs un noliktava Rīgā:

Pildas iela 16b, Rīga, Latvija, LV-1035

Rūpnīca Koknesē:

“Ziedkalni”, Koknese, Kokneses novads