Baumit

Idejas ar nākotni.

KAS IR APMETUMS?

Apmetumi ir sienu pārklājumi uz minerālas bāzes, kas pasargā sienu, veidojot pamatni krāsošanai un nobeiguma segumiem. Baumit apmetumi ir izstrādāti, lai sniegtu ilgstošu aizsardzību mūrim, izlīdzinātu nelīdzenumus un nodrošinātu maksimāli vienmērīgu virsmu. Baumit piedāvā plašu viegli uzklājamu un tvaika caurlaidīgu apmetumu sistēmu klāstu ‒ gan jaunbūvēm iekšdarbos un ārdarbos, gan renovācijas projektiem.

 KAS IR APMETUMS?

ĀRDARBU APMETUMI

Baumit apmetumi ārdarbiem nodrošina aizsardzību un ir tvaika caurlaidīgi. Tas nozīmē, ka caur apmetumu var iztvaikot mitrums. Mūra aizsardzība no ārpuses ir īpaši nozīmīga. Baumit ir plašs piedāvājums ar viegli uzklājamām, “elpojošām” apmetuma sistēmām jebkādam lietojumam ‒ gan jaunbūvēm, gan renovācijas projektiem. 

APMETUMI IEKŠDARBIEM

Baumit ir izstrādājis īpašus iekštelpu apmetumus plašam lietošanas spektram. Tie nodrošina komfortablu un skaistu dzīvošanas vidi, kā arī ir ideāls pamats tālākajiem nobeiguma segumiem.

Baumit RatioGlatt un RatioGlatt L ģipša mašīnapmetumi izceļas ar augstu kvalitāti. Tie ir viegli un ātri apstrādājami, veidojot īpaši gludas sienas un piešķirot telpām modernu izskatu. 

Baumit MPI25 kaļķa-cementa apmetums ideāli atbilst visaugstākajām prasībām un to var uzklāt mehānizēti. Turklāt tas ir noturīgs pret mitrumu.

Baumit Manu (Handputz) ir kaļķa-cementa apmetums, kas paredzēts izstrādei ar rokām. Ar tā palīdzību tiek iegūta perfekti gluda pamatne, kas nodrošina iespēju uzklāt krāsu viegli un ērti, palīdzot radīt skaistu interjeru un mājīgu atmosfēru. Izmantojams gan iekšdarbos, gan arī ārdarbos.