Baumit

Idejas ar nākotni.

Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā 2017

18. maijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tika paziņotas konkursa “Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā” laureātes piecās kategorijās.

Baumit ciena gaumīgu un estētisku dizainu. Daiļais dzimums inspirē gan Baumit korporatīvās komunikācijas stilu, gan dizaina produktus, gan košās un krāsainās fasādes, tāpēc likumsakarīgi un ar patiesu prieku Baumit atbalstīja biedrības “Building Design and Construction Council” iniciatīvu organizēt konkursu “Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā”.

Ar Baumit atbalstu šis konkurss–forums Latvijā norisinājās pirmo reizi, un tā mērķis bija dalīties veiksmes stāstos, popularizēt sieviešu ieguldījumu šajā profesijā un izcelt nozares radošās personības. Kopumā konkursam bija nominētas 43 aktīvas, enerģiskas un talantīgas profesionāles.

Šo pasākumu izdaiļoja arī noslēpumainas, spilgtas un pamanāmas Baumit dāmas. Apbalvošanas ceremonijā Baumit bija pagodināts pasniegt specbalvu nominācijā “Sieviete – dizainere”, kuru saņēma Rīgas Domes īpašuma departamenta projektu vadītāja - arhitekte Dace Baidekalna.