Baumit

Idejas ar nākotni.

Baumit izstādēs Rīgā un Tallinā

Pavasarī Baumit piedalījies divās lielās Baltijas izstādēs - Māja I 2017 Latvijā, Rīgā un Estbuild 2017 Igaunijā, Tallinā.

Izstāde “Māja I” atspoguļo mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistīto nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā un Rietumeiropā. Tieši tāpēc izstādē piedalījās arī uzņēmums Baumit. Baumit popularizēja savu zīmolu un veicināja jauno produktu nosaukumu atpazīstamību, prezentēja plašās krāsu paletes, kvalitatīvās ETICS sistēmas un nepārspējamos produktus fasādēm.
Baumit stenda apmeklētājiem bija iespēja nogaršot sešus oriģinālus kokteiļus košās krāsās, kuru nosaukumus un nokrāsas iedvesmojuši dažādi Baumit krāsu konceptu vai sistēmu nosaukumi, piemēram, zilo Baumacol Flex un sarkano Baumit Merry MPI25. 

Igaunijas tirgus apgūšana ir Baumit Latvijas pārstāvniecības pārziņā, tāpēc šogad no 5. līdz 8. aprīlim dBaumit komanda devās uz izstādi Estbuild 2017, lai četru dienu garumā dalītos pieredzē un prezentētu Baumit produktus interesentiem Igaunijā. Tallinā tika īpaši akcentēts unikālais fasādes apmetums Baumit Nanopor ar pašsattīrīšanās efektu un revolucionāri fasādes siltināšanas sistēmas stiprinājumi Baumit Startrack.