Baumit

Idejas ar nākotni.

Reģistrējies - balso - laimē!

Kam ir skaistākās fasādes Eiropā?

Baumit LifeChallenge ir Baumit organizēts starptautiskais konkurss, kura ietvaros apbalvo labākās būves – Eiropas gada fasādes.

Balsojums ir noslēdzies! Rezultātus paziņosim tuvākajā laikā.

Baumit LifeChallenge ir Baumit organizēts starptautiskais konkurss, kura ietvaros apbalvo labākās būves, kurās tika izmantoti Baumit būvmateriāli – Eiropas gada fasādes. Konkurss norisinās reizi divos gados un šogad apbalvošanas pasākums norisināsies Bratislavā, Slovākijā - valstī, kura bija uzvarējusi LifeChallenge 2016. Konkursā ir pieteikti vairāk kā 300 objekti, kurus vērtēs staptautiska neatkarīgā ekspertu un arhitektu žūrija. Objekti sacentīsies 6 nominācijās, kur katras nominācijas uzvarētājs balvā saņems 6,660 EUR, kā arī visa konkursa uzvarētājs saņems 9,900 EUR vērtu balvu! Nomināciju balvas vērtība nav izvēlēta nejauši, bet pamatojoties uz fakta, ka 66% no jebkuras fasādes var tikt uzbūvēti izmantojot tikai Baumit produktus!

Konkursā šogad piedalās vairāk kā 21 valsts, Latviju šogad pārstāves 10 objekti, kas uzvarēja nacionālā atlasē “Baumit gada fasāde”. Atbalsti Latvijas būvniekus un arhitektus, balso par labāko būvi un laimē braucienu uz Bratislavu!

Balsošana ir noslēgusies! 

Apskatiet visus objektus vietnē: lifechallenge.baumit.com