Baumit

Idejas ar nākotni.

Baumit Premium Line

Premium dekoratīvie apmetumi un krāsas nodrošina aizsardzību pret organisko piesārņojumu, aktīvu virsmas pašattīrīšanos, kā arī ilgstoši skaistu un dzīvīgu fasādes krāsojumu. Baumit Premium fasādes produkti ir ātri un vienkārši uzklājami, tie sniedz iespēju izmantot tumšas krāsas un toņus pat lielos siltinātu fasāžu laukumos.

Pašattīrīšanās efekts

Pašattīrīšanās efekts

Apvienojot gadiem gūtu pieredzi ar jaunākajām tehnoloģijām, Baumit ir izstrādājis augstas kvalitātes produktus ‒ Baumit Nanopor sēriju. To veido lietošanai gatavs apmetums NanoporTop un NanoporColor fasādes krāsa. Unikālais pašattīrošais materiāls saglabās fasādes sakotnējo izskatu daudzus gadus. Pateicoties mikroskopiski gludajai virsmai un gaismas spēkam, Baumit NanoporTop un NanoporColor ir uzlabota aktīvās pašattīrīšanās spēja. Pirmkārt, to mikroskopiski gludā virsma aizsargā fasādi pret netīrumiem, nepieļaujot daļiņu nosēšanos. Otrkārt, Baumit NanoporTop un Baumit NanoporColor ir fotokatalizators, ko aktivizē dienas gaisma. Vairāk par Baumit NanoporTop un NanoporColor lasiet šeit.

Drypor efekts

Baumit StarTop silikona apmetumam ir jauna pildviela. Tās struktūra atgādina koraļļus ar lielu virsmas laukumu un daudziem maziem caurumiņiem un porām, kas veicina ļoti ātru un plašu ūdens izkliedēšanos pa visu virsmu. Vienlaikus ārkārtīgi smalkā mikrostruktūra nodrošina labāku krāsas izskatu. Hidrofilā īpašība un koraļļu struktūra izraisa mitruma izkliedi, tāpēc pēc mitriem laikapstākļiem virsma izžūst ātrāk. Apmetuma hidrofobais raksturs nodrošina labu ūdens atgrūšanas spēju un attiecīgi arī labu ūdens novadīšanu. Abu funkciju kombinācija – virsmas ātra žūšana, pateicoties hidrofilajām īpašībām, un lietus lāšu novadīšana hidrofobo īpašību dēļ – veido virsmas ar īpaši labu noturību pret netīrumiem. Tas ir vieglāk uzklājams materiāls ar viegli veidojamu un viendabīgu faktūru.

Drypor efekts
Allure efekts

Allure efekts

Baumit PuraTop un Baumit PuraColor lieliski uzlabo fasādes raksturu. Uzlabotā pigmenta piesaiste nodrošina īpaši pamatīgu krāsu stabilitāti, kas nodrošina krāsu toņu intensitāti un spilgtumu. PuraTop un PuraColor kombinācijā ar Baumit Cool pigmentu tehnoloģiju sniedz iespēju izmantot pat tumšas krāsas uz visas ETIC sistēmas virsmas. Ēku īpašniekiem un projektētājiem, kuri vēlas fasādi krāsot intensīvā krāsu gammā, līdz šim bijusi ļoti ierobežota izvēle, jo tumšu toņu fasādes saulē stipri uzsilst. Baumit PuraTop un PuraColor piedāvā pilnīgi jaunas paaudzes produktus fasāžu dizainā, nodrošinot gandrīz neierobežotas iespējas toņu izvēlē. Apskatiet visus Baumit toņus mājaslapā - www.baumitlife.com.

Premium Line brošūra

Uzziniet vairāk par Baumit piedāvātiem inovatīviem risinājumiem augstvērtīgai fasādes apdarei  - Baumit Premium Line dekoratīviem apmetumiem un fasādes krāsām.

Apskatiet brošūru šeit:

Kur pirkt

Pasūtiet Baumit Premium Line produktus fasādēm būvmateriālu tirdzniecībās vietās Latvijā. 

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Baumit pārdošanas nodaļu - kontaktinformācija pieejama šeit.