Baumit

Idejas ar nākotni.

KĀPĒC JĀIZVĒLĀS BAUMIT GRĪDAS PRODUKTI?

Baumit grīdas izlīdzināšanas produkti ir viegls un ātrs risinājums grīdu izveidei jaunās vai vecās ēkās. Tie ir piemēroti arī grīdām ar zemgrīdas apsildīšanas sistēmu nodrošinot efektīvu apkuri un ilgu darba mūžu.

Deviņi labi iemesli Baumit grīdas produktu izvēlei:

1 Viegli lietot
2 Ātri sacietējoši
3 Ietaupa vietu būvlaukumā
4 Piemēroti grīdām ar grīdas apsildīšanas sistēmu
5 Piemēroti lietošanai ārdarbos
6 Pastiprināti ar šķiedrām
7 Paaugstinātai ieklāšanas veiktspējai
8 Droši un efektīvi
9 Pareizais risinājums jebkādam lietojumam

KĀPĒC JĀIZVĒLĀS BAUMIT GRĪDAS PRODUKTI?
PAŠIZLĪDZINOŠĀS GRĪDAS

PAŠIZLĪDZINOŠĀS GRĪDAS

Situācijās, kad ir jāizlīdzina grīda, pašizlīdzinošie maisījumi ir labākais risinājums. Papildu ātrai izstrādei un vieglai lietošanai tie nodrošina ideālu pamatni flīzēm un citiem grīdas segumiem. Šādā gadījumā pašlīdzinošie maisījumi ir nepieciešami ne tikai, lai izlīdzinātu būtiskus pamatnes nelīdzenumus vai augstuma atšķirības renovējot, bet arī gadījumos, kad jāieklāj lielizmēra flīzes, PVC klājumi vai linolejs, kuriem nepieciešama īpaši gluda pamatne.

Baumit Nivello pašizlīdzinošie maisījumi ir īstā izvēle. Nivello Quattro un Nivello Centro produkti ir īpaši piemēroti grīdām ar grīdas apsildīšanas sistēmu.

BAUMIT GRUNTIS

Uz ūdeni uzsūcošām pamatnēm uzsūktspējas izlīdzināšanai un saķerei mēs iesakām Baumit Grund vai SuperGrund grunti, kas nodrošina labāko saķeri.

Baumit Grund ir lietošanai gatava, augstas kvalitātes, bezšķīdinātāja sintētisko sveķu dispersijas grunts. Nodrošina stipri uzsūcošu pamatņu uzsūktspējas izlīdzināšanu.

Baumit Supergrund ir lietošanai gatava bezšķīdinātāja kvarca smilšu saķeres grunts uz īpašas dispersijas bāzes. Piemērota neuzsūcošu pamatņu sagatavošanai iekštelpās un ārā, kā arī vecu pamatņu renovācijai. 

BAUMIT GRUNTIS