Baumit

Idejas ar nākotni.

FLĪZĒŠANAS SISTĒMA

Baumit ir profesionālis flīzēšanas jomā un piedāvā estētiski pievilcīgus, drošus un viegli īstenojamus risinājumus visām vietām un lietojumiem. Baumit Baumacol flīzēšanas sistēmai ir garantēta noturība un elastība, nodrošinot sistēmas ilgtspēju un aizsardzību. Baumit piedāvā Eiropas kvalitātes standartiem atbilstošus flīzēšanas produktus. 

PAMATNES SAGATAVOŠANA

PAMATNES SAGATAVOŠANA

Baumit piedāvā īsto risinājumu visiem gadījumiem ‒ gan nelīdzenām, gan uzsūcošām un neuzsūcošām pamatnēm. Kvalitatīva rezultāta iegūšanai pamatnei jābūt sausai un līdzenai, bez eļļas un putekļiem, turklāt tai jāspēj izturēt atbilstoša slodze. Vispirms pamatne jāizlīdzina ar piemērotu produktu (piemēram, Baumit Preciso). Flīžu līmes saķere var atšķirties atkarībā no pamatnes īpatnībam. Šo problēmu var viegli atrisināt ar piemērotu grunti. Baumit Grund ir pareizā izvēle tādām mitrumu uzsūcošām pamatnēm kā ģipsis un ģipškartona plāksnes. Saķeres palielināšanai ar ūdeni neuzsūcošām pamatnēm (piemēram, vecām flīzēm) mēs iesakām Baumit SuperGrund.

HIDROIZOLĀCIJA

Tā kā keramiskās, kā arī dabiskā un mākslīgā akmens flīzes nav ūdens necaurlaidīgas, pirms flīzēšanas grīdu un sienu pamatnēm nepieciešams uzklāt hidroizolāciju. Ūdensizturīgs izolācijas slānis droši pasargās grīdu no telpās iekļuvušā mitruma. Baumacol Proof ir ideāli piemērots iekštelpu vienlaidu izolācijai. Baumacol Protect ir efektīvs risinājums lietošanai ārā. Baumacol Strap malu lente nodrošina labu izolāciju un stūru savienojumu aizsardzību.

HIDROIZOLĀCIJA
FLĪŽU LĪMES

FLĪŽU LĪMES

Kvalitatīvai flīžu ieklāšanai nepieciešama laba flīžu līme. Līmes izvēle ir atkarīga no pamatnes un flīžu tipa, kā arī no flīžu izmēra. Turklāt flīžu līmēm ir jāatbilst Eiropas standartiem. Baumacol produktu klāstā jūs atradīsiet atbilstošo flīžu līmi tieši jūsu vajadzībām. Baumacol elastīgo flīžu līmju piedāvājumā ir FlexTop un FlexUni. Ipašās saistvielas nodrošina elastību, kas ļauj ieklāt flīzes arī uz pamatnēm ar paaugstinātām prasībām. Arī uz ļoti gludām pamatnēm tiek garantēta labāka adhēzija nekā parastām cementa flīžu līmēm. Tādēļ arī ļoti blīvas flīzes (piemēram, porcelāna) var droši klāt ar elastīgo līmi. Flīžu līmes ProPlus un Basic ir ideāli piemērotas lietošanai iekštelpās cementa pamatnēm, ieklājot flīzes ar maksimālo izmēru 35 x 35 cm.

BAUMACOL BROŠŪRA

Baumit piedāvā plašu flīzēšanas sistēmu Baumacol - saderīgu produktu klāstu gan vannas istabām, gan terasēm. Baumit Baumacol ir profesionālās flīžu līmēšanas pamats, kas garantē izturību, elastību un saķeri. Keramikas un grīdas flīžu ieklāšana kļuvusi daudz vienkakršāka pat pie lieliem apjomiem. Uzziniet vairāk par Baumit piedāvātiem flīzēšanas produktiem un sistēmu Baumacol brošūrā!

BAUMACOL BROŠŪRA